Huis > Nieuws > Bedrijfsnieuws > Hillary Diane Rodhan Clinton
Nieuws
Bedrijfsnieuws
Productnieuws
Nieuws uit de sector
Certificeringen
Laatste nieuws

Ouderwetse telefoon is meer en meer populair voor het gebruik van peple in huis

Ouderwetse telefoon is meer en meer populair voor het gebruik van peple in huis www.tyminphone.comMet de steeds populairder wordende stedelijke nostal...

Antieke telefoon nog steeds stilletjes populair

www. tymin phone.com Met de groeiende populariteit van stedelijke nostalgie, tegenwoordig een oude vintage op zoek naar en verzameling van telefoon "o...

Waarom klanten van Retro Phone houden?

www. tymin phone.com Retro telefoon, ook wel genoemd Antieke telefoon, oude stijl telefoon. Laat me hier onze nieuwe aankomst Antieke telefoon voorst...

Hoe te blokkeren van hinderlijke oproepen verlangt?

Hoe te blokkeren van hinderlijke oproepen verlangt?www.tyminphone.com De Gemeenschap in het algemeen verwachten de "netwerk veiligheidswet" voor inte...

Trimline telefoon Wandmodellen telefoon analoge hotel badkamer snoer telefoon

www.tyminphone.com CE en RoHs, groothandelsprijs, Corded telefoon met Caller ID, hete verkopende,OEM & ODM professionele telefoon fabrikant, Bureau/mu...

Introductie van ons bedrijf tymin industries limited en onze vereniging van "Hong Kong ASSOCI

Introductie van ons bedrijf tymin industries limited en onze vereniging van "Hong Kong ASSOCIATION OF INTERNATIONAL TRADING RESOURCE INTEGRATION" Onz...

TELEFOON IS GEWELDIG!

Telecommunicatieproducten als een onmisbaar onderdeel van ons moderne leven, ons leven daar is meer en meer communicatieapparatuur, een breed scala aa...

GPS TRACKER

Tegenwoordig zijn mensen meer en meer op de hoogte van persoonlijke veiligheidsbescherming, de bijbehorende producten op de markt meer en meer, versch...

Hoe een antiek telefoonwerk te maken

www. tymin phone.com Als u een antieke telefoon hebt gevonden van een landgoedverkoop, een veiling of op zolder, vraagt ​​u zich misschien af ​​of...

Canton Fair 2016 - De eerste dag

Hoe kan ik de Canton Fair-toegangskaart (badge) krijgen? U heeft een uitnodiging nodig (een op papier of een e-uitnodiging) en u kunt zich laten regis...

Telephone Herald (Newark, New Jersey en Portland, Oregon, VS)

Hoofdartikel: United States Telephone Herald Company De United States Telephone Herald Company werd in 1909 opgericht om op te treden als het moederbe...

Hillary Diane Rodhan Clinton

11 november (Reuters) - Seattle-financieel medewerker Harrison Karlewicz overwoog al een tijdje om lid te worden van een milieu-activistische groep. D...

Hotel telefoonsystemen

Hoteliers hebben de neiging om het belang van het telefoonsysteem tegenwoordig te verwaarlozen. Door te denken dat klanten hun mobiel gebruiken, wordt...

De evolutie van geschiedenis voor telefoon

In de 21ste eeuw...Allerlei soorten telefoons begonnen te verschijnen en de communicatie-industrie te veranderen Tymin Industries Limited, opgericht i...

Antieke telefoongeschiedenis

Wanneer je denkt aan een antieke telefoon, het beeld van een oude slingerwandtelefoon komt meestal voor de geest. Sinds de uitvinding in 1876 evolueer...

Verbonden blijven met oudere geliefden

Als geliefden ouder worden of dementie ontwikkelen, beginnen families zich meer en meer zorgen te maken over hun welzijn. Of een verouderende ouder in...

De telefoon krant komt naar Amerika. Kort.

Telefon-Hirmondo-hoofdredacteur merkte op dat hij vond het vreemd dat "een land als Amerika met zijn verbazingwekkende heeft niet een 'Telefon-Hirmond...

Huiseigenaren in New Jersey zijn beu met hun energiebedrijf

Energiebedrijven vechten een zware strijd die ze zeker zullen verliezen en ze geven klanten de schuld die massaal misbruik maken overheidsprogramma's....

Tellevent (Detroit, Michigan, VS)

Tellevent Illustratie van Vertel het evenement promotieartikel (1907) De Vertel het evenement (ook gespeld Vertel het evenement) was de eerste georgan...

2016 Canton fair- De derde dag

2016 Canton fair- De derde dag. De Canton Fair werd tot de derde dag uitgevoerd, meer en meer kopers kochten onze monsters en bevestigden de bestellin...
Neem contact op
Tymin Industries Limited
Contactpersoon: Melon Zhang
Positie Titel: Sales Director
E-mail: melon@tymin.com
Skype: melon-zhang93
Telefoon: + 86-18565726331
Tel: + 86-755-28571380
Website: www. tymin phone.com
Toevoegen: 2e verdieping, nr. 5, Laocun
Industrieterrein 2nd Road, Xinmu
Gemeenschap, Pinghu Street,
Longgang-district, Shenzhen, China Contact nu

Hillary Diane Rodhan Clinton

Hillary Diane Rodhan Clinton

Tymin telefoon www. tymin phone.com 2016-11-14 21:55:48

11 november (Reuters) - Seattle-financieel medewerker Harrison Karlewicz overwoog al een tijdje om lid te worden van een milieu-activistische groep. De dag nadat Donald Trump het Witte Huis won, schreef hij zich in.

"Dat was een grote duw voor mij, een soort wake-up call", zei de 25-jarige na zich bij 350 Seattle te hebben gevoegd, een groep die massale protesten organiseert tegen gebruik van fossiele brandstoffen. "Ik dacht:" Ik voel me er niet bij betrokken, ik wil daarheen. "

Tijdens zijn campagne zei Trump dat de opwarming van de aarde een grap was en riep op tot de vernietiging van het Environmental Protection Agency. Hij beloofde om "annuleren "de klimaatovereenkomst van Parijs tussen de Verenigde Staten en bijna 200 andere landen om de klimaatverandering te vertragen, en hij beloofde om de kolenindustrie nieuw leven in te blazen.

Karlewicz vertegenwoordigt wat milieuactivisten zeggen dat de zilveren voering is van de verkiezingsoverwinning van Trump: milieubewuste mensen die boos zijn op de uitkomst, verzamelen zich voor hun zaak.

Bij 350 Seattle pakten mensen een vrijwillige bijeenkomst bij na het nieuws over de bevestigde overwinning van Trump, zei organisator Emily Johnston. De groep blokkeerde een spoorlijn in de staat Washington die eerder dit jaar olie naar Shell (RDSa.L) en Tesoro (TSO.N) raffinaderijen vervoert.

"Dit was verrassend voor mij, omdat ik persoonlijk zo geschokt was dat ik me praktisch verlamd voelde, en ik weet dat veel andere mensen dat ook deden," zei Johnston. "Het feit dat veel anderen reageerden door onmiddellijk in gesprek te gaan, is ongelooflijk hartverwarmend."

Jay O'Hara, een op Vermont gebaseerde klimaatveranderingsactivist met het Climate Disobedience Center en een brein achter een blokkade van kolenvervoer in 2013 die meer radicaal activisme van fossiele brandstoffen stimuleerde, zei dat de overwinning van Trump een gelegenheid biedt voor milieuactivisten om zich te concentreren op een duidelijke vijand .

"In sommige opzichten kan het bijna als een opluchting worden gezien", zei hij over de overwinning van Trump. "We gaan hier echt ruzie maken, of misschien een echt argument."

Johnston, van 350 Seattle, die een week kampeerde in het reservaat van North Dakota bij Standing Rock Sioux om te protesteren tegen de aanleg van pijpleidingen, zei dat demonstranten zouden blijven profiteren van de kwetsbaarheid van energie-infrastructuur.

"Al deze pijpleidingen, al deze tankers, al deze treinen moeten duizenden kilometers afleggen" en zouden potentiële protestdoelen kunnen zijn, zei ze.

GINGEN VERDEDIGEN

Sommige van de gerenommeerde nationale milieuorganisaties die hebben bijgedragen tot het opstellen van de milieu-initiatieven van de Obama-regering, zoals het Clean Power Plan om de CO2-uitstoot te beteugelen, zullen naar een defensieve houding opschuiven onder leiding van Trump.

"We zitten in het congres, in de rechtbanken, in de directiekamers en op straat", zei Gene Karpinski, president van de in Washington gevestigde League of Conservation Voters, die achter de Democratische rivaal Hillary Clinton van Trump stond en meer dan $ 45 miljoen aan ondersteuning van kandidaten bij de verkiezingen van 2016.

Karpinski zei dat hij gerechtelijke stappen verwachtte om te voorkomen dat Trump zijn agenda zou volgen.

Trump heeft Myron Ebell, een bekende klimaatscepticus, aangesteld als gids voor het hervormen van de EPA, en Trump energieadviseur Kevin Cramer, een Amerikaanse vertegenwoordiger uit North Dakota, zei dat Trump zich waarschijnlijk richt op het Clean Power Plan en Waters of the United States rules tijdens zijn eerste 100 dagen op kantoor.

Dan Farber, een professor milieurecht aan de Universiteit van Californië, Berkeley School of Law, zei dat de beste die pleit voor actie op het gebied van klimaatverandering kan hopen van de rechtbanken is om "een succesvolle verdediging tegen een anti-milieu-aanval" van de nieuwe administratie te spelen.

"Het is een vrij grimmige situatie," voegde hij eraan toe.

Verschillende groepen zeiden ook dat ze meer aandacht zouden gaan besteden aan milieu-initiatieven op staatsniveau om de administratie van Trump te omzeilen.

De Sierra Club, die haar hoofdkantoor in Californië heeft, zei dat het de campagne Beyond Coal zou voortzetten, wat heeft geleid tot de pensionering van honderden kolencentrales sinds het meer dan tien jaar geleden werd gelanceerd. De campagne mobiliseert lokale activisten en advocaten om nutsbedrijven en overheidsinstanties te dwingen oudere fabrieken te sluiten en te vervangen door duurzame energie.

"Het is duidelijk dat we zullen moeten vechten en de ergste impulsen van de volgende regering moeten weerstaan", aldus Michael Brune, uitvoerend directeur van Sierra Club. "Maar we zijn ons er ook van bewust dat we ondanks alle verwachtingen grote vooruitgang hebben kunnen boeken tijdens de regering-Bush en we hopen het opnieuw te doen


Tymin Industries Limited, opgericht in 2003, is een toonaangevende producent van telecommunicatieproducten en OEM / ODM-fabrikanten van elektronische producten in China. Onze belangrijkste producten zijn vaste telefoons, SOS-noodtelefoon, oproepblokkering, sleutelzoeker, vaste draadloze telefoon en GPS-tracker. Communicatie eenvoudiger, veiliger en gezonder maken is onze missie!

Voor meer informatie over onze producten, voel je gewoon vrij om Neem contact met ons op.